Piotrek Borowiec Homepage

Oto ja :)

Moja strona o Warszawie

Rozne ciekawe linki

Tipsy do niektorych gier

Kilka informacji na moj temat

Wyslij do mnie list


Kilka informacji na moj temat

English text just below

Jako że jest to moja strona prywatna wypadałoby coś o sobie napisać :). Tak więc... Przez osiem długich lat uczęszczałem do szkoły podstawowej nr. 119 w Warszawie, obecnie uczęszczam do CX LO rownież w Warszawie. Moim pierwszym komputerem był Commodore 64 - służył mi przez 4 lata. Od 1994 roku mam komputer PC, do korzystania z Internetu używam modemu (mam nadzieję że się to wkrótce zmieni). A teraz trochę dat: 20 września - moje urodziny; 29 czerwca - moje imieniny, wiecej dat nie ma. Do rzeczy, które lubię robić należy zaliczyć: mój jedyny nałóg - gadanie na IRC, granie multiplayer we wszelkie gry FPP, granie w piłkę nożną oraz ostatnio grę na gitarze .

Co czytam? Muszę się przyznać że dużo nie czytam. :( Będę to musiał kiedyś poprawić. :) A tak na serio to do moich ulubionych autorów można zaliczyć: Howarda Philipsa Lovecrafta, Wiktora Suworowa i Edgara Allana Poe.
Czego słucham? Słucham dosyć sporo i to całkiem różnych gatunków muzyki. Lubię zarówno rock, blues, regaee jak i metal czy tez industrial. Widać z tego że nie preferuje jednego jedynego rodzaju muzyki. Zespoły i wykonawcy, których słucham to m.in. Kult, KNZ, Nirvana, Eric Clapton czy też Iron Maiden.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz pod p.borowiec@emusearch.net. Czasami, a nawet cześciej niż czasami, można mnie spotkać na IRCu jako Juzef na kanałach #polsk@ i #cxlo. #polsk@ to kanał juz dosyć 'stary' na który wchodziłem prawie od początku mojego kontaktu z IRC, natomiast #cxlo to całkowicie moja inicjatywa czyli kanał szkolny. Korzystam równiez z ICQ, moj UIN # 44527898.

Osoby, ktore korzystajac z okazji chcialem pozdrowic :) to: Iskra, Spok, Vitez, Marysia, Sharks, Real, Mart, Lordareon i Bigos oraz kumpli z klasy: Czeslawa, Clyde'a vel. Matiego oraz Mara.

And now english part. For eight long years I was student of elementary school no. 119, now I am student of CX High School in Warsaw. My first computer was Commodore 64. From 1994 I have PC. And now few dates my birthday - 20 September, name-day - 29 June. My hobbies are: IRC, multiplayer gaming, guitar playing and footbal. If you want to contact me just send an e-mail to: p.borowiec@emusearch.net. Sometimes you can also meet me on IRC (on IRCNET), on channels #polsk@ and #cxlo, my nick is ussualy Juzef. I also use ICQ, my UIN #44527898.

Ostatnia aktualizacja: 00/08/21

logo  This page is hosted by Polbox On-Line Service 
http://free.polbox.pl - free e-mail accounts and WWW pages